Kulturní akce

Výstava Čertí Škola - Zámek Zákupy

Pojďte se podívat na výstavu pro děti s názvem Čertí škola, která se nachází na státním zámku Zákupy. UVIDÍTE TŘÍDU ČERTÍKŮ, kteří rozhodně nesedí poslušně v lavicích, LUCIFERŮV TRŮN, na který se můžete posadit, VELKOU BRÁNU DO PEKLA, ale raději NEVSTUPOVAT! Protože co PEKLO schvátí už nenavratí... Otevřeno je od úterý do neděle.

Divadelní Představení Pod Širým Nebem 20. Července Na Zámku V Doksech - Vyprodáno!

Strašidlo cantervillské se objeví v sobotu 20. července ve 20:30 hod. na nádvoří zámku v Doksech! Nenechte si ujít divadelní komedii pod širým nebem s Martinem Zounarem, Bárou Štěpánovou, Martinem Poštou a dalšími skvělými herci s kulisou dokského zámku. Vstupenky zakoupíte pouze online na www.strasidlonazamku.cz.

Od 20. Července Platí Nový Jízdní Řád Výletního Vláčku

Výletní vláček prodlouží svou trasu o novou zastávku u hotelu Bezděz ve Starých Splavech. Z tohoto důvodu došlo také ke změně jízdního řádu, který začne platit od soboty 20. července. Další informace o výletním vláčku najdete na webu www.vlacekdoksy.cz.

Letní Kino Promítá 19. Července V Zámeckém Parku

V pátek 19. července uvidíte v letním kině českou komedii Sladký život. Začínáme po setmění cca ve 21:45 hod. Vstupné 130 Kč. Na místě budou k dispozici lavičky a židle v omezeném množství a ministánek s občerstvením. Na promítání letního kina se můžete dopravit ze Starých Splavů výletním vláčkem. Vláček vyjíždí ve 20:30 hod. z autobusové zastávky ve Starých Splavech. Po ukončení promítání vás...

Divadelní Představení Pod Širým Nebem 20. Července Na Zámku V Doksech

Strašidlo cantervillské se objeví v sobotu 20. července ve 20:30 hod. na nádvoří zámku v Doksech! Nenechte si ujít divadelní komedii pod širým nebem s Martinem Zounarem, Bárou Štěpánovou, Martinem Poštou a dalšími skvělými herci s kulisou dokského zámku. Vstupenky zakoupíte pouze online na www.strasidlonazamku.cz.

20. Července Prohlídkový Okruh Otevřen Až Od 13:00 Hod.

Upozorňujeme, že v sobotu 20. července bude zámecký prohlídkový okruh otevřen až od 13:00 hod. z důvodu konání svatebního obřadu. Děkujeme za pochopení.

Příměstský Tábor: Cesta Kolem Světa - Kapacita Naplněna!

Přidej se k nám na nezapomenutelný příměstský tábor plný dobrodružství! Procestuj celý svět, získej svůj vlastní cestovní pas, ochutnej exotická jídla a sbírej razítka zemí, které navštívíš. Zažij krátké výlety, sportovní aktivity, vzdělávání, tvoření, přespávačku na zámku a grilovačku s rodiči. Nezapomeňme ani na cestovatelský poklad, originální táborové triko a spoustu dalších zábavných...

Free The Beach

Užij si čtvrtý ročník open air festivalu plného elektronické hudby a DYI kultury u Máchova jezera! V pátek začíná program od 16:00 hodin a v sobotu od 13:00 hodin. Vstup je zdarma, tak neváhej a přijď si užít skvělou atmosféru a neuvěřitelnou hudbu!

Příměstský Tábor Dětského Klubu Doksáček

Buďte součástí nezapomenutelného tábora plného dobrodružství! Zažijte výlety, návštěvu ZOO Liberec, IQLANDII, Dinoparku Liberec, koupání v Nedamově, opékání buřtů, sportování v tělocvičně a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční cenu 1300 Kč za dítě na turnus. Přihlášky si vyzvedněte v Komunitním a spolkovém centru v dětském klubu a nechte své děti zažít nezapomenutelné léto plné zábavy!

Příměstský Tábor Na Zámku V Doksech - Indiánský - Kapacita Naplněna!

Nevíte kam s dětmi o letních prázdninách? Přihlaste je na příměstský tábor na zámku v Doksech! První termín je naplánován na 8.–12. července 2024 (INDIÁNSKÝ), druhý termín na 5.–9. srpna 2024 (NÁMOŘNICKÝ). Každý den od 8 do 15 hodin čeká na děti plno zábavy, kreslení, her, výletů, sportu, soutěží a vzdělávání. Cena za tábor je 1500 korun včetně obědů. Přihlášky k vyzvednutí od února v městské...

Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím. Dozvědět se více