Kulturní akce

FOLKOVÁ NOC V SOBOTU 11. ČERVENCE

Folková hudební noc v zámeckém parku v čele s místní kapelou MalemIrish, která má za sebou vydání svého nového alba. Pohodový večer s akustickými kytarami s kulisou zámku v Doksech hostí další ročník Folkové noci, kde letos vystoupí hned několik hostů. Těšit se můžete na MalemIrish, Věra Klásková and company, The Fiddle Farm Band či Cti Hang. Vstupné 88 Kč.

PRASÁTKO PIGY ZAVÍTÁ DO ZÁMECKÉHO PARKU

Prasátko Pigy a kamarádka Lily přivážejí do Doks svou letní show plnou zábavy pro děti. Soutěže, pohádky, zábava, hudba – to vše čeká na děti v zámeckém parku. Již v pátek 10. července od 16 hod. Vstupné je zdarma!

FESTIVAL ROXY DOKSY OPĚT V ZÁMECKÉM PARKU

Již v pátek 3. července se můžete těšit na 6. ročník multižánrového hudebního festivalu pod širým nebem. Čeká Vás spoustu skvělé muziky, které vystupující kapely nabídnou. Příjemné prostředí nacházející se v zámeckém parku s kulisou samotného zámku. Festival ROXY DOKSY nabídne návštěvníkům plno skvělých kapel, jako jsou The Remedy, Banworks, Myl, Jinxx a další. Areál festivalu bude otevřen od...

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY S HERCI 2. ČERVENCE

Chcete se potkat s Valdštejny na zámku v Doksech? Již zítra 2. července proběhnou další nevšední komentované prohlídky s herci, a to hned ve třech časech! Od 17:00, 19:00 a 21:00 hod. Herecké výkony jsou naprosto skvělé, tak neváhejte a doražte!Vstupenky zakoupíte online na https://evstupenka.cz/akce/31992-s-valdstejny-po-zamku nebo v Infocentru na zámku v Doksech.

Kulturní léto v Doksech

Jaké bude léto u Máchova jezera? Kulturní! Můžete se těšit na hudební festivaly, letní kino na zámku nebo třeba na pláži, divadlo pod širým nebem, akce pro děti, koncerty nebo taneční párty, které k létu bezesporu patří. Zkrátka si každý vybere to svoje a užije si léto na maximum.

OTEVŘENÍ PROHLÍDKOVÉHO OKRUHU

Po dlouhých přípravách je prohlídkový okruh konečně připraven. Slavnostní otevření okruhu proběhne v neděli 28. června formou tří speciálních komentovaných prohlídek s divadelními herci, kteří se pokusí vtáhnout diváky do dob Valdštejnů. Podrobnější informace k slavnostnímu otevření se dozvíte uvnitř článku.

LETNÍ KINO V ČERVENCI!

Promítání pod širým nebem! Přijďte se podívat každou neděli na letní kino, které bude probíhat v zámeckém parku. Promítáme pro Vás ty nejúspěšnější české i zahraniční filmy! Můžete se těšit na pokračování americké komedie JUMANJI: DALŠÍ LEVEL, úspěšnou českou komedii CHLAP NA STŘÍDAČKU, akční animák JEŽEK SONIC a na závěr měsíce česko-slovenskou komedii PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST.

Památník K.H. Máchy se opět otevře návštěvníkům!

V úterý 2. května, se opět otevírá Památník K. H. Máchy! Prohlédnout si můžete expozici věnovanou Karlu Hynku Máchovi nebo expozici Rybářství a rybníkářství na Českolipsku.

Pravidelná lodní doprava zahájí svůj provoz již tuto sobotu!

Již od soboty 27. června bude v provozu pravidelná lodní přeprava po Máchově jezeře!

6. ročník festivalu Roxy Doksy je tu!

V pátek 3. července se uskuteční již 6. ročník multižánrového hudebního festivalu ROXY DOKSY. Čeká Vás spoustu skvělé muziky, které vystupující kapely nabídnou. Příjemné prostředí nacházející se v zámeckém parku s kulisou samotného zámku. Festival nabídne návštěvníkům plno skvělých kapel, jako jsou Geronix, Banworks, Myl, Jinxx a další. Areál festivalu bude otevřen od 16:00, první kapela...