Kulturní akce

MUŠKETÝŘI NA ZÁMKU - DIVADLO POD ŠIRÝM NEBEM

Mušketýři na zámku v Doksech rozesmějí diváky divadla pod širým nebem už toto pondělí. KulturaDoksy.cz vás zve na divadelní představení pod širým nebem v zámeckém parku v Doksech v úterý 16/7/2019 od 20:00 hod.Komedii s celým názvem Mušketýři aneb co Dumas nenapsal představí mladoboleslavské Divadýlko na dlani. Vstupenky v předprodeji v infocentru, případně dostatek vstupenek i na místě.

ŽIVÁ MUZIKA VE STARÝCH SPLAVECH

Pro všechny, kteří si chtějí užit letní sobotní podvečer s dobrou hudbou, pitím a pochoutkami z grilu se koná v sobotu 20/7/2019 od 17:00 hod. na návsi ve Starých Splavech (altánek v parku u hasičské zbrojnice) hudební podvečer. O zábavu se postará kapela MP3 a občerstvení zajišťuje mistr řeznický Jan Kuchynka z Provodína.

FOLKOVÝ VEČER PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠEN

Vzhledem k dnešní nepřízni počasí a deštivé předpovědi počasí jsme byli nuceni dnešní Folkový večer zrušit - lépe řečeno, přesunout akci na jiný termín, který se během příštího týdne pokusíme spolu s interprety vymyslet. Děkujeme za pochopení.

Festival Rocksy Doksy

Multižánrový hudební festival pod širým nebem. Čeká Vás spoustu skvělé muziky, které vystupující kapely nabídnou. Příjemné prostředí nacházející se v zámeckém parku s kulisou samotného zámku, který tomu dodá tu správnou atmosféru.

Od soboty rozšiřujeme v Infocentru otvírací dobu!

Od soboty 29. června rozšiřujeme pracovní dobu našeho Infocentra. Budeme zde pro vás denně,od pondělí do soboty od 9:00 do 18:00 hod., v neděli od 9:00 do 14:00 hod.Těšíme se na vaši návštěvu!

Červencové akce v Doksech a okolí

V měsíci červenci opět ožije zámecký park! Navštívit můžete místní hudební festivaly, divadelní představení či filmové projekce letního kina. Spoustu dalších zajímavých akcí můžete navštívit i v místních podnicích či na pláži, stačí si jen vybrat.

Aktuální plavební řád lodní dopravy a jízdní řád výletního vláčku ke stažení!

Hlavní turistická sezona je tu! S ní začíná i denní provoz lodní dopravy na Máchově jezeře či pravidelné jízdy Výletního vláčku. Stáhněte si aktuální plavební a jízdní řád!

O soboty rozšiřujeme v Infocentru otvírací dobu!

Od soboty 29. června rozšiřujeme pracovní dobu našeho Infocentra. Budeme zde pro vás denně,od pondělí do soboty od 9:00 do 18:00 hod., v neděli od 9:00 do 14:00 hod.Těšíme se na vaši návštěvu!

Pravidelná lodní doprava zahájí svůj provoz již tuto sobotu!

Již od soboty 29. června bude v provozu pravidelná lodní přeprava po Máchově jezeře! Parník Hynek bude stavět na všech osmi zastávkách Máchova jezera, rozšířena bude také nabídka oružních plaveb!Tak neváhejte a přijďte na palubu!

KULTURNÍ LÉTO ZAČÍNÁ

Hudební festivaly, divadlo pod širým nebem, letní kino, slavnosti města, pouť, vinobraní či široký výběr filmů v kině Máj. To je kulturní léto v Doksech u Máchova jezera. Každý týden kulturní nabídka, každý týden možnost nových zážitků. Každý si najde to své, poskládejte si svoje léto ze zážitků s přáteli při hudbě, filmu nebo divadle.Letní kino promítá každou neděli v zámeckém parku. Program...