Kulturní akce

Prodej rybářských povolenek rozšířen o další prodejní místo!

Od září můžete nově zakoupit povolenky k rybaření na Máchově jezeře také v Rybářských potřebách Neu Fish ve Valdštejnské ulici (naproti Památníku K. H. Máchy)!

Dovolená

Z důvodu dovolené bude Infocentrum od pátku 21. 9. do úterý 25. 9. zavřeno. Otevřeme pro vás opět ve středu 26. 9.Děkujeme zapochopení.

Svezte se lodí po Máchově jezeře i v září!

Sice je již po prázdninách, ale parníky po Máchově jezeře plují i nadále! Každou sobotu a neděli v měsíci září vyplouvá výletní loď z přístaviště v Doksech a to ve 13:00 a 15:00 hod.*!

V SOBOTU A NEDĚLI DO PAMÁTNÍKU K. H. MÁCHY ZADARMO!

Chystáte-li se o víkendu 15. a 16. září 2018 navštívit Památník K. H. Máchy, netřeba peněz na vstupné, to pro vás bude o tomto víkendu zdarma! Akce v rámci Dnů evropského dědictví.

ROZLOUČENÍ S LÉTEM

V neděli 16. září 2018 od 14.00 hodin v zámeckém parku vás zveme na zábavné odpoledne pro celou rodinu! Těšit se můžete na kapely pro všechny na pódiu, velkou hru pro celou rodinu, slosování o tablet a další doprovodné aktivity.

Předprodej vstupenek na Expediční kameru 2018

V Doksech probíhá předprodej na další, již osmý ročník oblíbeného filmového festivalu Expediční kamera. Cenově zvýhodněnou vstupenku v předprodeji si mohou zájemci zakoupit v kině Máj a v Infocentru města Doksy.

Změna v autobusových jízdních řádech!

Od neděle 2. září dojde ke změnám v autobusových jízdních řádech linek 250 (Česká Lípa – Doksy – Bezděz – Bělá p.Bezdězem) a 282 (Dubá – Doksy – Mimoň).

Infocentrum bude v pátek zavřeno!

Z důvodu registrace účastníků EUROHER bude Informační centrum v pátek 31. srpna zavřeno! Otevřeno bude opět v sobotu a to od 9:00 do 12:00 hod.!Děkujeme za pochopení.

15. EURO HRY DOKSY

EURO HRY DOKSY - otevřený sportovní víceboj šestičlenných družstev - se uskuteční od 31. srpna do neděle 2. září.Letošní ročník se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty, předsedy Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala a starostky města Doksy Evy Burešové.

Vyhlášení literární soutěže BBB 2018

Základní škola K. H. Máchy v Doksech ve spolupráci s městskou knihovnou vyhlašuje 13. ročník literární soutěže Básním, básníš, básníme v okruhu poezie a prózy. Uzávěrka soutěže je 30. dubna 2018, slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 5. června v rámci máchovské soutěže Mácha a my.