Kulturní akce

Infocentrum Do 21. Ledna Zavřeno

Turistické informační centrum na zámku v Doksech je od úterý 18. do pátku 21. ledna z důvodu nemoci ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Čtení Se Sovou Eleonorou 20. Ledna V Knihovně

Přijďte si ve čtvrtek 20. ledna od 15 hodin poslechnout do městské knihovny na zámku v Doksech lednové čtení, které pro vás vybrala sova Eleonora. Budeme číst z knihy Kubula a Kuba Kubikula od spisovatele Vladislava Vančury.

Tvoření V Muzeu Čtyřlístek 29. Ledna

Přijďte v sobotu 29. ledna mezi 13. a 17. hodinou do Muzea Čtyřlístek na zámku v Doksech a vyrobte si v rámci tvořivé dílničky krmítko pro ptáčky z PET lahví nebo krabic od nápojů. Materiál na výrobu dostanete v muzeu zdarma. Vstupné do muzea dle aktuálně platného ceníku. Více na www.muzeumctyrlistek.cz.

Myslivecký Ples - Zrušeno!

Honební společenstvo ŠTĚDRÁ DOKSY se omlouvá a oznamuje zrušení mysliveckého plesu v termínu 22. ledna 2022 v hotelu PORT z důvodu pandemické situace v České republice.Pokud si již někdo zakoupil vstupenky, finanční prostředky budou vráceny na recepci hotelu PORT Výbor honebního společenstva

Výstava Knih Boženy Němcové V Městské Knihovně

Městská knihovna na zámku v Doksech připravila výstavu knih Boženy Němcové k výročí 160 let od jejího úmrtí. Výstava potrvá do 31. ledna. Vystavená díla si můžete vypůjčit.V únoru se můžete těšit na díla dalšího významného spisovatele - Bohumila Hrabala.Těšíme se na vás!

Lednové Akce V Městské Knihovně

Akce v knihovně pokračují i v letošním roce. Můžete se těšit na spoustu tvořivých dílniček pro děti i dospělé a poutavé čtení, které každý měsíc vybírá sova Eleonora. Pokud soutěžíte se sovou Eleonorou o nový notebook nebo tablet, můžete také získat samolepku do své hrací karty za pouhou účast! Účastněte se akcí, čtěte knihy, plňte úkoly, získávejte samolepky a odevzdávejte v knihovně plné...

Tvoření V Knihovně V Pondělí 10. Ledna

Přijďte v pondělí 10. ledna mezi 13. a 17. hodinou do městské knihovny na zámku v Doksech a vytvořte si v rámci tvořivé dílničky zápich do květináče ve tvaru sněhuláka. Cena za materiál na výrobu je 30 Kč.Těšíme se na vás!

Myslivecký Ples

Informace připravujeme.

Výstava Minerálů Kamenná Krása - Prodlouženo Do 11. Února!

Výstava minerálů z českých i světových nalezišť. Úžasné minerály ze svých sbírek poskytnou amatérští sběratelé Tomáš Liska, Eva Málková, Stanislav Mauser a Jiří Riedel. Výstavu můžete navštívit v městské galerii od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin, v pátek od 8:00 do 12:00.

Tvoření V Knihovně Pro Dospělé - Masopustní Maska

Kreativní odpoledne pro dospělé. Přijďte si vyrobit masopustní masku na obličej, kterou můžete využít v únoru při tradičním Masopustu. Cena za materiál na výrobu je 30 Kč.