Kulturní akce

Od 16. ledna bude Infocentrum zavřeno!

Z důvodu účasti na veletrzích cestovního ruchu v Brně a Bratislavě, kde budeme prezentovat nejen Doksy, ale i celou turistickou oblast Máchův kraj, bude Informační centrum ve dnech 16. - 28. ledna uzavřeno!

Exkurze na telemetrickou Stanici Panská Ves

Akademie věd České republiky zve na exkurzi na telemetrickou stanici Panská Ves, která se uskuteční v rámci Týdne vědy a techniky AV ČR v sobotu 10. listopadu od 9:00 do 16:00 hod. Exkurze budou probíhat každou celou hodinu. Rezervace je nutná pouze u větších skupin.

Tajemství tefritové hory - exkurze na Ralsko

Geopark Ralsko zve na geologickou exkurzi s Petrem Mužákem. Na šestikilometrové trase navšívíte geotopy Džbán, Juliina vyhlídka, Vranovské skály či Ralsko a se dozvíte vše nejen o geologické minulosti Ralské pahorkatiny.

SNOW FILM FEST posedmé v Doksech

V sobotu 17. listopadu od 15.00 hodin se bude v kině Máj v Doksech konat již sedmý ročník filmového festivalu SNOW FILM FEST.

Adventní plavby po Máchově jezeře

Společnost Regata Máchovo jezero opět připravila sérii Adventních plaveb, při kterých na vás na palubě lodě Máj dýchne ta správná vánoční atmosféra. Čaj a svařené víno nebo grog jsou samozřejmostí a jsou v ceně lodního lístku. Stačí se jen teple obléknout a vyrazit, čeká na vás nezapomenutelných 60 minut.

Adventní čas v Doksech aneb kam vyrazit v prosinci

Rok 2018 se nezadržitelně blíží ke konci, čekání na nový rok si můžete zpříjemnit účastí na některé z tradičních akcí, které pro vás připravila KulturaDoksy.cz ve spolupráci s Městem Doksy.Přijďte si společně s námi užít vánoční atmosféru, těšíme se na vás!

V neděli 9. prosince nastává změna jízdních řádů!

Od neděle 9. prosince nastává změna v jízdních řádech vlakové a autobusové dopravy. Jak moc se doktne tato změna linek jedoucích přes Doksy se dozvíte níže.

Viva Italia! již dnes v kině Máj

Italský esprit, slunce, lehkost a svěžest, to vše nabídne flétnista Jakub Kydlíček a jeho ansámbl v programu Viva Italia! v pondělí 15. října od 19:00 hod. v kině Máj!Koncert se koná v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica