Kam na dobré jídlo?

Bistro u Strnada

Skvělé ryhlé občerstvení v centru Doks na Náměstí Republiky. Vše po domácku dělané, ať už se jedná o Strnadův burger či o domácí limonády. Příjemné prostředí i obsluha Vám kulinářský zážitek ještě více zpříjemní.

Kavárna Republika

Kavárna Republika, domácí dorty, pivo Bernard, příjemné posezení a kavárenská zahrada. To vše najdete uprostřed Doks v kavárně Republika.

Pizzerie Sentiero

Ve stylové pizzerii, jež je součástí penzionu, je nabízen široký sortiment jídel jak italské kuchyně, která se připravují v originální italské peci na dřevo, tak dalších masových pokrmů, těstovin, salátů a sladkých dobrot.

U Bílé labutě

Našim hostům nabízíme hotová jídla, pizzu podle tradiční italské receptury, těstoviny, saláty a něco k zakousnutí k pivu se u nás vždy také najde, posedět můžete v klidném kuřáckém i nekuřáckém prostředí, která jsou od sebe stavebně odělena. Vaší žízen rádi uhasíme Plzeňským, nebo Svijanským pivem, točenou kofolou a dalším rotimentem nealko i alko nápojů.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Restaurace Na rybníčku

Restaourace Na rybníčku vám nabízí tradiční českou a evropskou kuchyni, vynikající kávu, i pochoutky k točenému pivu.
Využijete příjemného posezení s možností využití letní terasy. 
Restaurace je umístěna v klidné části obce Staré Splavy, odkud je jen kousek k Máchovu jezeru.

Molo 23 aneb five over nine BAR

Nově otevřený gril a bárek na břehu Máchova Jezera. Trocha jídla, hudby a pití pro všechny lidi dobré vůle:-)

Pizzeria na pláži

Vedle široké nabídky pizzy, těstovin, grilovaných specialit a salátů, připravujeme každý den speciální nabídku - například marinovaná žebírka, kuře na medu, nebo grilovanou kukuřici.
Pizzeria je otevřena celý rok

Restaurace TAM VEDLE

Po cestě z Prahy směrem do České Lípy pár kilometrů za Mělníkem vjedete do malebného údolí říčky Liběchovky čeká na Vás necelých 30 kilometrů krásné krajiny, která svádí k vyloženě kochací jízdě. Na konci údolí  se potom vyhoupnete na kopeček pod kterým leží město Dubá a právě tady na Vás čeká restaurace, která se bude snažit navázat na krásu údolí a rozdráždit Vaše chuťové...

Hotel Port **** restaurace s přilehlou terasou

Hotelová restaurace s přilehlou terasou a výhledem na Máchovo jezero nabízí široký výběr české a mezinárodní kuchyně. Zkrátka nepřijdou ani milovníci ryb a myslíme i na celiaky - restaurace nabízí také bezlepkové pokrmy.  Vychutnat si domácí moučníky s kávou je možné třeba v lobby baru. Osvěžit se v letních měsících můžete domácím ledovým čajem a v zimě se zahřát...

Restaurant U Doušů

Restaurant U Doušů se nachází v centru města Doksy, které leží na břehu Máchova jezera na Českolipsku.
Jsme rodinný podnik který provozujeme již od roku 1996. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky jídel a služeb, ať už se jedná o svatební hostiny, rauty, oslavy narozenin či jiné mimořádné akce, restaurace má 38 míst.